در هشتمین روز از بهمن ماه 96؛ دومین برف نطنز را سفیدپوش کرد

شاخص

رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: بارش برف تاکنون در نطنز پنج سانتی متر، در روستای تاریخی ابیانه هفت سانتیمتر، در یارند شش سانتیمتر و در شهر بادرود هفت سانتیمتر گزارش شده است.

ناصر عزیزی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بارش برف از شب گذشته در جای جای شهرستان نطنز آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

رئیس اداره هواشناسی نطنز افزود: بارش برف تاکنون در نطنز پنج سانتی متر، در روستای تاریخی ابیانه هفت سانتیمتر، در یارند شش سانتیمتر و در شهر بادرود هفت سانتیمتر گزارش شده است.

وی تصریح کرد: از شب گذشته تاکنون شش سانتیمتر برف مذاب نیز باریده است و این بارش، میزان بارندگی در سال زراعی جدید را به ۱۲٫۲ میلیمتر رسانده است.

عزیزی گفت: ابن اولین برفی است که امسال شهر بادرود و خالدآباد و روستاهای بخش امامزاده را سفیدپوش کرد.

وی با بیان این که طبق پیش بینی های جوی بارش ها تا اوایل امشب ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: دمای هوا در نطنز منفی سه درجه، نم نسبی ۱۰۰ درصد، سرعت باد دو متر بر ثانیه، جهت باد ۳۵۰ درجه شمالی و دید افقی هزار متر است.

رضا حاجی آقاجانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نطنز با اشاره به بارش برف در شهرستان و محورهای مواصلاتی، گفت: از شب گذشته ۱۵ دستگاه ماشین آلات به همراه ۲۴ نفر در حال بازگشایی و نمک پاشی در جاده های نطنز به بادرود، نطنز به کاشان، نطنز به طرق رود و نطنز به موغار هستند.صاحب نیوز /

اضافه کردن نظر

قوانین ارسال نظر :
:: نظرات ارسالی جهت انتشار میبایست به زبان فارسی نوشته شده باشند.
:: از بکار بردن الفاظ نامناسب و یا توهین به شخص یا گروه خاص و پرداختن به موضوعات خارج از چارچوب سایت بپرهیزید.
:: جهت پاسخ به نظرات دیگران می توان از گزینه پاسخ در انتهای هر نظر استفاده نمود.
:: جهت ارسال عکس در نظرات خود میتوانید نشانی اینترنتی تصاویر خود را در قسمت "عکس" ارسال نمایید.
توضیح : تصاویر خود را با رزولیشن 640*480 در سایت www.picofile.com در قسمت "ارسال فایل" بارگذاری نمایید و در قسمت نظرات پایگاه با کلیک بر روی آیکون "عکس" لینک اینترنتی ارائه شده در قسمت قبل را وارد نمایید .

کد امنیتی
تازه سازی

عضویت در سامانه

با عضویت خود به خانواده "ابیانه من" بپیوندید.

.: پايگاه اطلاع رساني ابيانه :. پست الکترونیک : info@myabyaneh.ir سامانه پیامکی : 30007004000700
© کلیه حقوق این سایت متعلق به پايگاه اطلاع رساني ابيانه بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است