برداشت های غیر اصولی معدنی دردهستان برزرود و طرق رود، زخمی بر پیکر طبیعت منطقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ابیانه ، برخی از روستاهای شهرستان نطنز به دلیل شرایط خاص منطقه ای و ظرفیت های آن در مباحث معدنی با مشکلاتی مواجه اند به گونه ای که برداشت های بی رویه شرایط زندگی و روال طبیعی زندگی مردم آن محدوده را با حاشیه هایی مواجه کرده است.

در سال های اخیر فعالیت های معدنی در روستاهای برزرود و طرق رود ، تخریب گسترده طبیعت بکر و خدادادی منطقه، از جمله چشمه ساره، آب های زیر زمینی ،کوهها و مراتع بدنبال داشته ، به طوری که این طبیعت زیبا و منحصر به فرد در حال تبدیل شدن به طبیعت زشت ، خشن و بلا استفاده است.
استخراج بی رویه معادن منطقه ضمن اینکه اعتراضات مردمی بدنبال داشته نگرانی هایی را نیز برای اهالی ایجاد و مسئولان محلی را نیز درگیر آن کرده است.

به همین منظور اهالی روستای برزرود ، کمجان و طرق رود درنظر گرفته اند تا با حضور خود در مقابل فرمانداری شهرستان نطنز در روز پنجشنبه مورخه 11 آذرماه ساعت 10 صبح برای رساندن صدای اعتراض و در خواست خود به گوش مسئولان این شهرستان ، از مسئولان شهرستان نطنز بخواهند تا اقدامات سازنده و بازدارنده ای در خصوص این گونه بهره برداری ها اعمال نمایند.

 

 

اضافه کردن نظر

قوانین ارسال نظر :
:: نظرات ارسالی جهت انتشار میبایست به زبان فارسی نوشته شده باشند.
:: از بکار بردن الفاظ نامناسب و یا توهین به شخص یا گروه خاص و پرداختن به موضوعات خارج از چارچوب سایت بپرهیزید.
:: جهت پاسخ به نظرات دیگران می توان از گزینه پاسخ در انتهای هر نظر استفاده نمود.
:: جهت ارسال عکس در نظرات خود میتوانید نشانی اینترنتی تصاویر خود را در قسمت "عکس" ارسال نمایید.
توضیح : تصاویر خود را با رزولیشن 640*480 در سایت www.picofile.com در قسمت "ارسال فایل" بارگذاری نمایید و در قسمت نظرات پایگاه با کلیک بر روی آیکون "عکس" لینک اینترنتی ارائه شده در قسمت قبل را وارد نمایید .

کد امنیتی
تازه سازی

عضویت در سامانه

با عضویت خود به خانواده "ابیانه من" بپیوندید.

.: پايگاه اطلاع رساني ابيانه :. پست الکترونیک : info@myabyaneh.ir سامانه پیامکی : 30007004000700
© کلیه حقوق این سایت متعلق به پايگاه اطلاع رساني ابيانه بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است